Люди

«Файні ябка» заплатять випускникам Городенківщини по 10 тис грн за високі результати ЗНО

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Громадська організація «Файні ябка 57» та відділи освіти низки районів та ОТГ Івано-Франківської області оголосили про старт щорічного конкурсу конкурсу “Я будую країну!”.

Згідно правил, по одному випускнику з семи округів, які за підсумками участі у зовнішньому незалежному оцінювані у 2019 році у сумі наберуть найбільшу кількість балів з трьох навчальних предметів отримають від Громадської організації «Файні ябка 57» грошову винагороду у сумі 10 тисяч гривень.

Проведення конкурсу стало можливим завдяки діяльності соціального кооперативу «Файні ябка», адже саме кошти, накопичені від діяльності кооперативу і є призовим фондом конкурсу.

В конкурсі можуть брати участь громадяни України, які зареєстровані та постійно проживають на території проведення конкурсу, мають паспорт громадянина України та довідку про присвоєння ідентифікаційного номера, а також є випускниками закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів на території проведення конкурсу у 2019 році.

Крім цього, звичайно ж, необхідно зареєструвалися для проходження зовнішнього незалежного оцінювання в установленому порядку.

Конкурсні заяви приймаються з 1 квітня по 30 травня 2019 року (включно). Публікація результатів конкурсу та оголошення переможців відбуватиметься з 20 червня по 30 червня. Тоді ж відбудеться і вручення нагород головою громадської організації «Файні ябка 57» Богданом Станіславським.

Більш детально з умовами конкурсу можна ознайомитися завантаживши прикріплений документ – https://docs.google.com/document/d/1HXm63ab4CJ35Vpl228xb_3qaGlJ2hsm9pc-Thk9Ka54/edit?usp=sharing

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.