Люди

Енергетика з Коломиї нагородили орденом «За заслуги ІІІ ступеня»

Google+PinterestLinkedInTumblr

Майстра коломийської дільниці служби ліній Миколу Гавриляка нагородили орденом «За заслуги ІІІ ступеня». Його бригада першою з Прикарпаття їхала на допомогу колегам з Миколаївщини. Нині коломияни відправилися на південь вдруге, пише Репортер з посиланням на пресслужбу “Прикарпаттяобленерго”.

Коломиї, орденом, Гавриляк
Майстра коломийської дільниці служби ліній Миколу Гавриляка нагородили орденом «За заслуги ІІІ ступеня»

Мужність та раціоналізм, відповідальність та винахідливість – за 12 років в енергетиці Микола Гаврилюк не лише акумулював безцінний досвід, але й зумів сформувати неймовірну бригаду фахівців. Щодня вони обслуговують ЛЕП 35 кВ і 110 кВ, працюють в найнедоступніших високогірних районах. Куди не спроможна доїхати висотна спецтехніка, на висоті 20-25 метрів вони на страхувальних поясах ремонтують високовольтні лінії, – йдеться у повідомленні.

Бригада коломиян подавали перший струм на щойно звільнену від російських військ Херсонщину.

Після чергового обстрілу Бурштинської ТЕС вони оперативно «підіймали» високовольтні ЛЕП. І все це під чітким керівництвом Гавриляка.

Читайте більше про першу ротацію коломийських енергетиків: Працювали на замінованих полях, чули обстріли. Коломийські енергетики два тижні відновлювали мережі на Миколаївщині (ФОТО)

У середу, 1 лютого, коломийська бригада лінійників знову вирушила на деокуповану Миколаївщину, аби допомагати колегам з «Миколаївобленерго» відновлювати електропостачання.

Цього разу коломийчани заступають на енергетичну вахту на три тижні, змінюючи івано-франківських колег, які працювали на миколаївському напрямку впродовж 17 днів.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.