Люди

Двоє франківських студентів перемогли на міжнародному танцювальному чемпіонаті в Лондоні

Google+PinterestLinkedInTumblr

Двоє франківських студентів стали переможцями турніру UK open international – Відкритого чемпіонату світу, який проходив у Лондоні.

Переможцями стали студенти Університету Короля Данила Денис Федюк та Юлія Королик, пише Репортер з посиланням на пресслужбу ІФ ОВА.

Франківці перемогли на танцювальному чемпіонаті
Денис Федюк та Юлія Королик

Денис Федюк – студент першого курсу УКД, спеціальність «Дизайн». Юлія Королик – студентка першого курсу УКД, спеціальність «Право».

Вони численні переможні різноманітних міжнародних та всеукраїнських змагань.

UK open international championship – це один з найлегендарніших турнірів Великобританії, цього року турнір відбувався 69 раз. Захід – міжнародного рівня, тому там завжди найбільша кількість учасників з усього світу.

Танцювальна кар’єра у Дениса розпочалася з 8-річного віку. Танці стали його життям, без них він не уявляє свого майбутнього.

У Юлії бажання серйозно і професійно займатися бальними танцями виникло у дитячому віці, вперше на паркет дівчинка вийшла у 6 років.

Пара Федюк Денис – Королик Юлія входить в шістку кращих пар України. Нещодавно вони стали фіналістами таких міжнародних змагань, як Dutch Open Festival і WDC AL World Championships, Polish Dance Festival, Ternopil Grande Cup. А у травні цього року стали срібними призерами, чемпіонами Європи та фіналістами Blackpool dance festivav – найпрестижнішого турніру світу.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.