Люди

Дві бригади «Прикарпаттяобенерго» поїхали на допомогу енергетикам Миколаївщини та Херсонщини

Google+PinterestLinkedInTumblr

У понеділок, 16 січня, на допомогу херсонським та миколаївським колегам вирушили дві бригади «Прикарпаттяобленерго».

Прикарпатські енергетики працюватимуть на деокупованих територіях півдня, повідомляє пресслужба «Прикарпаттяобленерго», пише Репортер.

Прикарпаттяобленерго, Миколаївщини, Херсонщини

На Миколаївщину задля відновлення ушкоджених війною ліній електропередач 35, 110 та 150 кВ вирушила бригада Івано-Франківської дільниці служби ліній. Ці лінії мають стратегічне значення для цілої області, адже живлять численні районні підстанції, заводи та підприємства, забезпечують безперебійне газо- та водопостачання, – йдеться у повідомленні.

Відрядження триватиме три тижні, а всі роботи виконуватимуться під керівництвом майстра Василя Телюка.

Прикарпаттяобленерго, Херсонщину

Також цього дня від самого ранку в дорозі ще одна бригада – семеро працівників Богородчанської СЕЕМ філії «Південна» поїхали на Херсонщину. Керівник робіт – майстер ВДЕМ-1 Андрій Лисишин.

Впродовж 17 днів відновлюватимуть лінії 10-0,4 кВ, щоб заживити найближчі населені пункти на деокупованій території, куди попри постійні обстріли повертаються місцеві жителі і з надією очікують найскорішого відновлення електропостачання.

Нагадаємо, що “Репортер” писав про те, як два тижні коломийська бригада служби ліній АТ «Прикарпаттяобленерго» працювала на півдні України й допомагала колегам відновлювати зруйновані ворогом мережі. Прикарпатці допомогли запустити електрику до Херсона та Снігурівки. Їхню роботу продовжила долинська бригада

Працювали на замінованих полях, чули обстріли. Коломийські енергетики два тижні відновлювали мережі на Миколаївщині (ФОТО)

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.