Люди

Два пластуни пробігли зі Львова до Франківська, аби зібрати мільйон для морської піхоти

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Двоє пластунів Владислав Делятицький та Назарій Кірик пробігли 121 км зі Львова до Івано-Франківська.  Їхня ціль – зібрати 1 000 000 грн для морської піхоти на дрони, щоб допомогти нашим воїнам та наблизити перемогу.

22-річний пластун та марафонець зі Львова Назар Кірик та 19-літній Влад Делятицький пробігли дистанцію цієї суботи, 10 вересня. Стартували зі Львова о 6:40.  Прибігли вже затемна, але встигли до комендантської години. Біля вказівника “Івано-Франківськ” були о 22:30, пише Репортер.

Стартували хлопці зі Львова о 6:40 10 вересня
Для нас це було складно, але ми усвідомлюємо, як складно зараз нашим воїнам і ми робимо все, що в наших силах задля нашої перемоги! А, отже, ми закликаємо вас підтримати – зібрати всю суму. Для нас та наших воїнів це надважливо, – говорить Назарій Кірик.

Назар розповідає, що ця дистанція стала викликом. До того його найбільшою дистанцією був марафон на 42 км.

Ми з Владом займаємося бігом, бігали марафони, але таку дистанцію не долали ніколи. Пробігти 121 км зі Львова до Франківська було доволі виснажливо і ментально важко, але ми це зробили, бо знаємо, що воїнам на фронті ще важче, – каже Назар.
Дорогою  на випадок проблем бігунів супроводжувала мама Влада, яка їхала автівкою. На дистанції хлопці зупинялися для перепочинку та готування їжі. В Рогатині їх зустріли й підтримали місцеві пластуни.
“Загалом на дистанції нас всі підтримували і ніхто не заважав. І це дуже важливо”, – додає Назар.

Дрони DJI MATRICE 300, DJI Mavic 3 допоможуть отримувати інформацію щодо пересувань ворога і його місцеперебування.  Під час забігу необхідну суму зібрати не вдалося. Наразі вдалося зібрати 170 тис грн. Тож хлопці просять допомогти поширеннями та пожертвами.

“Просимо допомогти нам ще більше. Ми творимо себе, творимо історію, творимо Україну. Слава ЗСУ!”, – говорить Владислав Делятицький.

Назар і Влад пробігли зі Львова до Франківська
Дистанція у 121 км зайняла понад 15 год

Для Назара Кірика це не перший благодійний марафонський забіг.  Цього літа він здолав 654 км за 31 день, аби зібрати 270 000 гривень на дрон для ЗСУ.  І це йому вдалося.

Підтримати ініціативу можна перерахувавши гроші за реквізитами:

Авторка: Ольга Суровська

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.