Люди

До Дня енергетика «Прикарпаттяобленерго» дарує LED-лампи

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Прикарпатські енергетики готуються до відзначення професійного свята. В рамках святкування Дня енергетика – 22 грудня – енергетична компанія оголосила конкурс для підписниківвласної корпоративної сторінкив соціальній мережі.

Приз – енергоефективна LED-лампа, щасливими власниками якої зможуть стати одразу три учасники, які виконають прості умови конкурсу, пише Репортер з посиланням на прес-службу АТ «Прикарпаттяобленерго».

Зокрема, необхідно зайти на сторінку «Прикарпаттяобленерго» у Facebook, вподобати допис про правила енергоефективності та переопублікувати його на персональній сторінці. Трійку переможців визначатимуть 22 грудня з допомогою онлайн сервісу random.org.

«У святковий для нас день, ми ще раз хочемо подякуватипідписникам нашої корпоративної сторінки у Facebook, – розповідає начальник відділу інформаційної політики «Прикарпаттяобленерго» Наталя Лещишин. – Саме завдяки їм активно розвивається один із найоперативніших та найбільш ефективних джерел інформації, через який нам вдається максимально швидко інформувати населення про актуальні події та зміни у компанії. Такий конкурс – це не тільки приємний привід віддячити нашим підписникам, але й ще раз нагадати про базові принципи енергоефективності, які, безумовно, є на часі».

До слова, 22 грудня – не тільки професійний день працівників сфери енергопостачання, але й найкоротший світловий день у році.

Обираючи енергоефективну лампу в якості подарунку конкурсантам,  «Прикарпаттяобленерго» закликає до енергоефективного споживання та ще раз нагадує прості правила, які допоможуть не тільки заощадити на платіжках за електроенергію, але й зекономити енергоресурси, загалом.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.