Люди

Держлісагентство призначило керівника Гринявського лісгоспу

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Наказом Держлісагентства України від 16 грудня 2019 року Андрія Максим’юка призначено тимчасово виконувати обов’язки директора державного підприємства «Гринявське лісове господарство».

17 грудня нового керівника колективу представив начальник Івано-Франківського ОУЛМГ Віктор Сахнюк, повідомляє пресслужба обласного управління лісового і мисливського господарства.

«Для кожного підприємства важливим є виконання фінансово-економічних та виробничих показників. Сподіваюся, що у новий рік Гринявське ЛГ прийде з позитивними результатами діяльності та відповідним рівнем заробітної плати», – зауважив у вітальному слові Віктор Сахнюк.

Довідка:

Максим’юк Андрій Петрович народився 1980 року. У 2002 році закінчив Український державний лісотехнічний університет за спеціальністю «Лісове господарство».

Трудову діяльність розпочав в 1996 році у Верховинському ДЛГ робітником по догляду за лісокультурами. З травня 2003 року працював контролером деревообробного цеху в ТзОВ СП «Крона», у жовтні 2003 року прийнятий інженером охорони і захисту лісу Гринявського держлісгоспу, з лютого 2004 року – лісничий Гринявського лісництва.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.