Люди

Чи допомагає склеротерапія при варикозі, скільки триває ефект і коли потрібна операція?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Варикозне розширення вен на ногах – дуже поширене захворювання. Попри стереотипи, проблема ця не лише естетична, а й медична. Лікарі сьогодні досить успішно борються з цією патологією за допомогою хірургічних втручань і не лише. Один з ефективних методів лікування – це склеротерапія. У яких випадках ця методика дає хороший результат, як довго він зберігається, і де в Києві виконують цю процедуру?

Сучасні методики склеротерапії

  Склеротерапия – це спосіб малоінвазивного лікування варикозу, при якому в порожнину вени вводяться спеціальні “склеюючі”речовини, які закупорюють вену, вона спадається й більше не функціонує.

     Медицина постійно розвивається, і сучасні флебологи можуть запропонувати пацієнтові все більш досконалі варіанти склеротерапії, наприклад:

  • Ехосклеротерапія – ін’єкційна облітерація вен під контролем ультразвуку. Підходить для вен середнього калібру. Ідеальний варіант для більш глибоких вен, які не видно неозброєним оком;
  • Пінне склерозування “Foam-foam” – дозволяє закрити навіть великі вени понад 10 мм у діаметрі. Проводиться також під УЗД контролем, має низький ризик ускладнень після процедури.

     Склеротерапія найчастіше застосовується у таких випадках:

  • Дрібний ретикулярний варикоз підшкірних вен;
  • Неможливість виконання операції;
  • Протипоказання до наркозу;
  • Необхідність отримати найкращу естетику.

     Склеротерапія не може на 100% гарантувати відсутність місцевого рецидива хвороби. Операція при варикозі з видаленням великої підшкірної вени показана в запущених випадках, коли малоінвазивні методики неефективні.

Чи потрібна підготовка до склеротерапії?

     Склеротерапія у багатьох випадках може замінити велику операцію, що знижує навантаження на організм людини. Складної підготовки процедура не вимагає. Флебологи рекомендують:

  • Відмовитися від прийому гормонів та кроворозріджувальних засобів напередодні;
  • Не робити епіляцію у зоні процедури;
  • Не вживати алкоголь 3 дні до та 3 дні після склеротерапії;
  • Провести гігієнічні процедури перед процедурою.

Реабілітація після склеротерапії

     Склеротерапія переноситься більшістю пацієнтів добре. Після процедури лікар порадить деякий час носити компресійну білизну, обмежити сильні фізичні навантаження. Невелике почервоніння шкіри, пігментація та свербіж – тимчасові явища після склеротерапії, які швидко минають.

Де зробити склеротерапію у Києві?

     Якщо Ви страждаєте від варикозу на ногах та набряків, не затягуйте, зверніться до флеболога за консультацією. Пройти склеротерапію у Києві можна у медичному центрі “Мед Сіті”. Клініка оснащена найсучаснішим обладнанням та технологіями, а лікарі використовують лише перевірені методики, виходячи з міжнародних рекомендацій.

     Записатися на склеротерапію можна за телефоном +38-068-952-38-23, а також на сайті медичної клініки “Мед Сіті”.

На правах промо

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.