Люди

Чудо твориться людьми. Мальтійці збирають засоби гігієни та солодощі для спеціалізованих інтернатів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Мальтійці просять небайдужих допомогти зі збором засобів гігієни: зубна щітка, паста, гель для душу, шампунь, рідке мило, рушничок для вмивання, та готових подарункових наборів чи цукерок на вагу, з яких вони самі сформують солодкі пакунки.

Ці набори засобів гігієни та солодкі пакунки мальтійці передадуть для спеціалізованих інтернатних закладів та дітей-переселенців, пише Репортер.

У спеціалізованих інтернатних закладах проживають та навчаються діти та молоді люди з вадами фізичного або розумового розвитку, які потребують стороннього догляду, побутового та медичного обслуговування.
Також цьогоріч такі пакунки готуватимуть для дітей-переселенців, з якими працюють від початку війни. Таких наборів потрібно кілька сотень, тож будуть  вдячні за всі пожертви.
У темні часи добре видно світлих людей… Дякуємо всім, хто, не зважаючи ні на які труднощі, допомагає Мальтійському Миколаєві приготувати подарунки для дітей, – повідомляють на сторінці Мальтійської служби.
Занести допомогу можна у Франківську на вул. Лесі Українки, 1 (навпроти Катедрального Собору)
Або ж переказати гроші на розрахунковий рахунок БО ”Мальтійська Служба Допомоги”:
Код ЄДРПОУ 25683158
в Приватбанку
IBAN UA89 305299 0000026009025500954
Картка ПРИВАТБАНК 5169335101336010
з приміткою “Акція Миколай”. Без ПДВ.
Нагадаємо, у Франківську стартувала традиційна акція «Святий Миколай іде до сиріт». Цьогоріч «Мальтійська служба допомоги» отримала понад 800 листів від дітей, що мешкають у прикарпатських інтернатах. Та волонтери планують роздати значно більше подарунків.
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.