Люди

Четверо франківських науковців отримають 30 млн грн на реалізацію своїх проєктів

Google+PinterestLinkedInTumblr
Наукова рада Національного фонду досліджень України днями затвердила рейтингові списки проєктів учасників-конкурсів «Підтримка досліджень провідних та молодих учених» та «Наука для безпеки людини та суспільства».

Четверо науковців з Прикарпатського університету отримають державне фінансування на свої проєкти, пише Репортер з посиланням на пресслужбу ПНУ.

Науковці університету отримають більше 30 млн грн на реалізацію своїх наукових досліджень.

У конкурсі «Підтримка досліджень провідних та молодих учених» перемогли проєкти франківців: професора Андрія Загороднюка (“Симетрії в алгебраїчних та топологічних структурах на нескінченновимірних аналітичних многовидах та їх можливі застосування”), професора Володимира Коцюбинського (“Асиметричні суперконденсатори з водним електролітом на основі нанокомпозитів оксиди заліза і нікелю / відновлений оксид графену та мікропористого вуглецю”) та доцентки Марії Байляк (“Інтермедіати фенілпропаноїдного шляху як речовини для продовження тривалості і якості життя”).

У конкурсі  – «Наука для безпеки людини та суспільства» – переміг проєкт доцента Дмитра Господарьова (“SARS-COV-2-індуковані структурні і імунні порушення в органах-мішенях: пошук предикторів важкості перебігу і прогнозування ризиків виникнення ускладнень”).

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.