Люди Політика

“Це – захист наших людей”, – Марцінків розповів, чому у Франківську ліквідували департамент архітектури

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
“У нас є судові спори. Один з підприємців вимагає видати містотбудівні умови і обмеження по озеру. Крім того є постійні атаки на прийняття нового генплану Франківська. Тому мова йде про захист наших людей”, – пояснив Марцінків на прес-конференції у вівторок, 18 грудня.

Нагадаємо, у п’ятницю, 14 грудня, депутати Івано-Франківської міської ради проголосували за ліквідацію Департаменту містобудування, архітектури та культурної спадщини. На його місці буде створене профільне управління, однак хто його очолить наразі не відомо.

До теми: Руїни ховають за парканами. Топ франківських будинків, які туристам краще не бачити (ФОТО)

24 вересня Львівський апеляційний суд області за зустрічним позовом ТзОВ «Розважально-відпочинковий центр «Гаразд» постановив усунути перешкоди в користуванні земельною ділянкою на 4 га на Південному бульварі. А також – заборонити міській раді Франківська приймати рішення про затвердження змін до генплану міста «в частині, що стосується території, на якій розміщена земельна ділянка, яка перебуває в оренді Товариства з обмеженою відповідальністю «Розважально-відпочинковий центр «Гаразд» до виконання вищезазначеної постанови».

Читайте також: Реставрація? У Франківську фортечний мур промили потужним струменем води (ФОТО)
Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.