Люди

Бустерну дозу проти коронавірусу вже отримали 3486 прикарпатців

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У четвер, 27 січня, відбувся брифінг щодо епідеміологічної ситуації на Прикарпатті.

Як повідомляв «Репортер», за останню добу в області виявлено 2862 нових випадки захворювання на COVID-19. Це найбільший показник за весь час пандемії.  Також за останню добу 241 особу госпіталізували, 186 прикарпатців одужали, 13 – померли.

За словами генерального директора ДУ «Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ» Руслана Савчука, найбільше хворих виявлено у Івано-Франківському та Надвірнянському районах. Що ж до дитячого населення, то впродовж минулої доби захворіли 206 дітей, з яких 164 – шкільного віку. Також недугу діагностовано у 42 медичних працівників.

«На сьогодні у медзакладах області розгорнуто 3382 ліжко-місця для лікування хворих, 63% наразі зайняті, – повідомила заступниця голови ОДА Людмила Сірко. – Вкотре звертаємося до жителів області не бути байдужими до свого здоров’я, а прийти у пункти щеплення та центри вакцинації, щоб імунізуватися та убезпечити себе і свої рідних від тяжких наслідків хвороби».

За минулу добу проти COVID-19 на Прикарпатті вакцинувалися 2444 особи. Загалом упродовж січня щепилися понад 47 тисяч прикарпатців. Бустерну дозу отримали 3486 осіб. На сьогодні повністю імунізованими проти коронавірусу є 29,6 % наших краян.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.