Люди Фото

Британські волонтери привезли до Івано-Франківська реанімобіль для потреб армії

Google+PinterestLinkedInTumblr

Благодійники з Британії передали волонтерам Благодійної організації «Благодійний фонд «Франківський опір» реанімобіль, який невдовзі відправлять на схід у місто Щастя.

DSC_0306

За словами директора організації Зінаїди Федорук, на благодійників з Англії вони вийшли за допомогою церкви і «Карітасу».

DSC_0296

«Мене сконтактували з Джоном Шакелтоном, – розповідає Зінаїда Федорук. – Це надзвичайна людина. Він вже 25 років займається благодійністю. Всі кошти, він і його волонтерська група, заробляють своїм трудом. Вони ремонтують старі велосипеди, продають, печуть пряники, які також продають».

DSC_0308

Джон Шакелтон і його побратими Донаван Гоу та Джон Ров особисто привезли реанімобіль до Івано-Франківська. Кажуть, в Україні вони вперше.

DSC_0322

«По телебаченню транслюють багато новин про ситуацію у вашій країні, – говорить Джон Шакелтон. – Багато англійців співчувають Україні. Ми спершу збиралися їхати на Сирію і везти цей автомобіль туди, але після тих новин, подумали, що це авто буде дуже корисне тут».

DSC_0301

Реанімобіль марки Volkswagen обладнаний всім необхіднішим для надання невідкладної медичної допомоги. Також з собою англійці привезли медикаменти, милиці, протези, іграшки, ковдри, інвалідний візок та запасні колеса до автомобіля.

DSC_0312 DSC_0317 DSC_0323 DSC_0327 DSC_0300

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.