Люди

Брошнів-Осадська ОТГ отримала соціальне таксі

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Голова Івано-Франківської ОДА вручив ключі від спеціалізованого автомобіля голові Брошнів-Осадської ОТГ Назарію Іваніву.

Транспортний засіб функціонуватиме на базі відділу соціального захисту селищної ради.

Відтепер мешканці громади, які потребують додаткової турботи, зможуть безплатно скористатися автомобілем, щоб дістатися до медичних закладів та адміністративних будівель. Викликати соціальне таксі можна буде за попереднім записом, інформує прес-служба ОТГ.

Як працює соціальне таксі, випробували представники Національної Асамблеї людей з інвалідністю на Прикарпатті Микола Макар та ГО “Слід” Надія Годованець.

Авто обладнано для обслуговування людей з інвалідністю, які не можуть самостійно пересуватися або пересуваються за допомогою милиць чи візків. Транспортний засіб оснащено автоматичним підйомником, кріпленням для візків, кондиціонером, обігрівачем, а також додатковими місцями для супроводжуючих людину з особливими потребами. Соціальне таксі курсуватиме населеними пунктами громади за графіком. Люди з інвалідністю користуватимуться послугами такого транспортного засобу безкоштовно.

Цього року держава виділила 30 млн грн на закупівлю автомобілів для перевезення осіб з інвалідністю за місцем соціального призначення. Селищною радою попередньо були підготовлені та надіслані документи для розгляду відповідно до вимог Міністерства. Із 60 заявок обрано 28. І Брошнів-Осадська ОТГ серед обраних.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.