Люди

Бренд Chernikova взяв участь у благодійному аукціоні в Сингапурі

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Відомий бренд з Прикарпаття Chernikova взяв участь у благодійному аукціоні для Superhumans Center. Аукціон відбувся в Сингапурі. Метою благодійного заходу був збір коштів на операції з протезування цивільних, які втратили кінцівки під час війни.

Читайте: Побачити дотиком. Як у Прикарпатському університеті долучають незрячих людей до мистецтва

Відомий бренд з Прикарпаття Chernikova взяв участь у благодійному аукціоні

Ми певні, що мода – це не тільки про стиль, а й про можливість допомагати й підтримувати, – йдеться у повідомленні. – Кожен лот, який ми внесли на аукціон, став символом нашої підтримки тим, хто піддався випробуванням у цій страшній війні.
Бренд Chernikova взяв участь у благодійному аукціоні

Завдяки аукціону змогли зібрати гроші для протезування та реабілітації 5 жінок, що втратили кінцівки під час війни. Це можливість допомогти цим незламним духом жінкам відновити своє здоров’я та повернутися до повноцінного життя.

Подаруймо їм віру в те, що, не дивлячись на усі труднощі, вони не залишилися одні у своєму болю, – додає пресслужба бренду.

Проєкт Superhumans реалізується під наглядом Олени Зеленської, міністра охорони здоров’я України, засновника та CEO Not Impossible Limbs, президента Virgin Unite пані Джін Ольвенг та інших.

Читайте: Курси, квест, арттерапія. У Франківську оголосили переможці нової хвилі грантів “Теплого міста”

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.