Люди

Боєць з Франківська отримав “Срібний хрест” від Залужного

Google+PinterestLinkedInTumblr

Бійця  10 окремої гірсько-штурмової бригади Ігоря Швидкого нагородили спеціальною відзнакою Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.

Поранений боєць отримав нагороду “Срібний хрест”. Про це повідомив голова Івано-Франківської громади Руслан Марцінків, пише Репортер.

Ігор Швидкий отримав відзнаку "Срібний хрест"

Нагороду Марцінків передав бійцю, який зараз лікується у медзакладі.

Читайте: Бійців коломийської «десятки» нагородили «Хрестом бойових заслуг» (ФОТО)

Разом з Романом Плитусом заїхали провідати Ігоря Швидкого і передали йому відзнаку від головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного. Ігоря Швидкого нагороджено почесним нагрудним знаком «Срібний хрест». Побажав воїну швидкого відновлення та подякував за боротьбу та захист України, – пише Марцінків.

Срібний хрест від Валерія Залужного

Нагрудним знаком «Срібний хрест» нагороджуються особи офіцерського складу Збройних Сил України за особистий внесок у справу розбудови і розвитку Збройних Сил України, успішне виконання бойових завдань під час проведення об’єднаних, антитерористичних операцій, а також операцій з підтримання миру та безпеки, високі показники у бойовій підготовці, бездоганне несення бойового чергування, вартової (внутрішньої) служби у повсякденній діяльності.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.