Люди

Богородчанські волонтери за 100 днів зробили 22 поїздки на передову

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Богородчанські волонтери повертається з чергової поїздки на Схід.

Про це повідомив голова Богородчанської громади Ростислав Заремба. Він також поїхав з волонтерами, аби відвідати земляків та передати їм гостинці, пише Репортер.

За 100 днів можна і треба підвести хоч приблизні підсумки волонтерського народного подвигу. Він триває і триватиме до самої перемоги. Учасники волонтерського центру народна самооборона Михайло Михайлюк, Степан Паранюк, водії власних бусів Іван Дем‘янів, Роман Олексин за 100 днів війни провели більше 60 днів у дорозі, – підсумовує Заремба.

Також за його словами, активно брали участь у поїздках Надія Дашко, водії Богдан Федорко, Анатолій Князевич, Роман Мізерак, а також отець-капелан Анатолій Холівчук.

Увесь час допомагає у зборі та відправці вантажів Ярослав Паранюк. Постійно працюють з волонтерським центром Микола Остапчук, Ксенія Данилюк, Марія Рудик і багато інших.

За 100 днів кожен з вантажних бусів проїхав більше 30 тис км, значну частину з яких розбитими польовими дорогами.

Безпосередньо на передову волонтери зробили 22 поїздки, за які перевезли більше 200 тон вантажів.

Для потреб бійців доставили 20 джипів, пікапів та бусів.

Тільки у цій поїздці подолано більше 3 тис км. У тому числі – більше 600 км прифронтовими та фронтовими дорогами Запорізької, Дніпропетровської та Донецької областей. У найдальших точках до ворожих позицій було напряму до 5 км. Відвідали та передали вантажі для бійців з нашої та сусідніх громад – на жаль, не можу виставити більшість фото, але не це головне, – пише голова Богородчанської громади.

СБУ новини Івано-Франківська

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.