Люди Фото

Близько сотні коломиян пробіглися в пам’ять про загиблих воїнів АТО (ФОТО, ВІДЕО)

Google+PinterestLinkedInTumblr
У суботу, 26 вересня, на міському озері в Коломиї вже в друге відбувся символічний Всеукраїнський забіг «Шаную воїнів – біжу за героїв України».

Вранці на озері зібралося чимало люду. У спортивній та військовій формі, малі й дорослі, пише «Репортер».

Всього у забігу зареєструвалося 93 людини – ветерани АТО, цивільні, діти.

За словами організатора пробігу, ветерана АТО Андрія Балацького, після служби саме біг допоміг йому відійти від війни. Щоденні пробіжки стали такою собі реабілітацією.

«Випадково у Facebook побачив, що київська волонтерка та батько загиблого військового організували такий забіг у 2018 році і вирішив зробити таке у Коломиї», – розповів Андрій.

За два роки забіг набув статусу Всеукраїнського і проводиться у великих та малих містах України.

Зі своїм прапором прийшло 50 військових з 10 окремої гірсько-штурмової бригади. Військові кажуть, що до кросів їм не звикати, а такий захід дуже потрібен, адже це пам’ять про загиблих побратимів і їх імена не можна забувати.

Розвідник Віктор з Косівщини служить два роки. На пробіг зголосився вперше. Говорить, що буде бігти за посестру Сабіну Галицьку, яка загинула у лютому 2018 року. Він її не застав, але вона служила в його підрозділі.

Забіг розпочали після молитви, яку відслужили капелани за всіма загиблими. Біля священиків стояли батьки загиблих з портретами своїх рідних.

Потім була коротка розминка, а після всі дружньо заспівали гімн і побігли довкола озера. Хто міг, біг одне коло, хто – три, а хто шість. Адже вже шостий рік війни.

Всіх учасників забігу нагородили медалями, а батькам загиблих подарували вирізьблені картини із зображенням воїна з мечем та написом: Слава Україні!

Авторка: Світлана Лелик
Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.