Люди

Бійці 5-го батальйону вимагають зміни керівника

Google+PinterestLinkedInTumblr

Одним із наболілих питань щодо 5-го територіального батальйону оборони області стала необхідність зміни командира підрозділу.

АТО

Про це під час багаточисельних акцій протестів говорили матері бійців, що нині перебувають в АТО, повідомляє Галицький кореспондент.

Зокрема, в Богородчанах, коли після оголошення чергової хвилі мобілізації громада району перекрила дороги, то люди висунули ряд вимог до очільників області. Як розповідає консультант начальника управління Служби безпеки України в Івано-Франківській області Василь Івасик, одним із питань, яке лобіювали присутні, стала гостра потреба в заміні керівника 5-го територіального батальйону.

5 серпня, на позачерговій сесії Івано-Франківської обласної ради, матері військових також наголошували на потребі ротації керівника.

«Про командира 5-го батальйону говорять, що він зловживає алкоголем, – коментує матір одного із бійців Надія Проців. – В такому випадку людина не може виконувати свої обов’язки. За словами військовослужбовців, більшу частину часу він знаходиться в окопі. А під час бойових дій, як я розумію, все залежить від командира – і життя солдатів, здоров’я та координація їхніх дій».

Питання про зміну командира піднімалося неодноразово.

«Одним із кандидатів був заступник обласного військового комісара, полковник Юрій Верановський, але за словами військового командування, він є кадровим офіцером, тому командувати батальйоном не може. Та все ж, думаю, що є достойні люди, які можуть взяти на себе командування, – продовжує Надія Проців. – Проте часто від чиновників лунає відповідь, що це питання не обговорюється і що воно не в їхній компетенції».

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.