Люди Світ

Батьки першокласників із Рожнятівщини не хочуть, аби діти вчили німецьку

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

В одній із найбільших шкіл Рожнятівщини батьки не хочуть, аби їхні діти вчили німецьку мову. Вважають, англійська буде кориснішою.

школа, діти, Франківськ, 1 школа, Мурга, ІваноФранківськ

Про це повідомив директор Перегінської ЗОШ Іван Депутович у середу, 9 листопада, на засіданні постійної комісії облради з питань гуманітарної політики та свободи слова. Він зазначив, що школа є однією з найбільших у районі, має власні традиції та підходи у вивченні іноземних мов. Та, каже, до дирекції звернулися обурені батьки учнів першого класу – хочуть, щоб їхні діти вчили англійську, хоча профільною мовою в школі є німецька.

“Ми розглянули це питання на педагогічній раді школи: вирішили виділити чотири години у тиждень на англійську мову та дві – на німецьку. У майбутньому можливий варіант, щоб обов’язковими для вивчення були дві мови, та зараз це зробити буде важко”, – зауважує директор школи Іван Депутович.

До слова,  у Перегінській ЗОШ шість підгруп вивчають іноземні мови.

Заступник голови облради Василь Гладій зазначив, що треба знайти компроміс. Мовляв, батьки мають право на власний розсуд обирати краще навчання для своїх дітей.

Члени комісії запевнили, що відправлять до школи представника Департаменту, аби той на місці поговорив з учителями та батьками.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.