Люди Світ

Батальйоном це формування назвати важко, – військовий експерт про бійців “Прикарпаття”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Поведінку 5-го батальйону територіальної оборони “Прикарпаття” не можна розглядати як першопричину поразки українських військ під Іловайськом, оскільки батальйоном це формування назвати важко. Таку думку в четвер на прес-конференції у Чернігові висловив військовий експерт, донедавна начальник управління оборонної та безпекової політики Секретаріату Кабінету міністрів полковник Іван Апаршин, пише Укрінформ.

5bat16

“Невже 326 чоловік, які були сформовані невідомо як і озброєні невідомо чим, могли вирішити ситуацію під Іловайськом? Це навіть смішно. У батальйоні має бути 500-800 чоловік мінімум і 30 одиниць бронетанкової техніки, підсиленої артилерійським дивізіоном. У цьому батальйоні цього не було”, – сказав Апаршин.

Він скептично поставився до висновку головного військового прокурора і наголосив, що Україні треба негайно відновлювати свою армію та створювати постійно діючий мобілізаційний резерв чисельністю 20 тисяч осіб. Цього, на думку Апаршина, буде цілком достатньо.

Як відомо, першопричиною трагедії під Іловайськом заступник генерального прокурора України – головний військовий прокурор Анатолій Матіос назвав зраду батальйону “Прикарпаття”.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні