Відео Люди

Бабуся на Прикарпатті перетворила своє обійстя на барвистий музей просто неба (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
На Прикарпатті 85-річна Параскевія Левчук перетворила своє обійстя на музей просто неба. Розмалювала геть усе – від паркана до долівки. Дивитися на незвичну садибу ходять не лише місцеві, а й туристи.

Хату бабусі Параски видно ще з вулиці. В кольорі усе – хата, стайня, хвіртки, пороги, килимки і навіть доріжки. “Я люблю, щоб було гарненько. Ночами не буду спати, а буду робити”. – каже Параскевія Левчук, пише ТСН.

Жінка розповідає, що майже півстоліття тому з чоловіком збудували хату і одразу взялися її розмальовувати, а ще робили людям ремонти. Якби не війна, каже, може б стала художницею, а так з дев’яти років довелося йти працювати.

“Тато пішов на війну. Прийшла картка, що загинув. Пішла в колгосп вівці пасти. Я два класи лише маю”, – каже Параскевія Левчук.

Попри це пенсіонерка каже, що завжди малювала. Бабуся що два-три роки підфарбовує своє обійстя, бо на сонці колір вигорає. Фарби купує на пенсію

У хаті жінки теж наче в музеї. Старі сервізи, вишиті власноруч рушники і подушки. У селі  її кличуть бабця Файна. До Файної йдуть не лише односельці, а й туристи. Вони відвідують замок 17 століття та порт на Дністровському каньйоні і неодмінно  хочуть побачити обійстя бабусі Параски.

Більше дивіться в сюжеті ТСН.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні