Люди

Анатолій Матвієнко: «Єврокарпатська ініціатива» – це спроба змінити обличчя області

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Таку думку висловив народний депутат України Анатолій Матвієнко під час зустрічі голови облдержадміністрації Олега Гончарука з головами райдержадміністрацій та парламентарями, пише прес-служба ОДА.

«Туристична галузь на Прикарпатті є однією з найбільш пріоритетних, – зазначив Анатолій Матвієнко. – Власне, у цьому аспекті «Єврокарпатська ініціатива» – це спроба змінити обличчя області, її сприйняття туристами та інвесторами. Організовуючи фестивалі, концерти чи інші заходи, ми повинні забезпечити людині комфортні умови. Ми повинні пропонувати туристам комплексний продукт, починаючи з відповідної інфраструктури й закінчуючи високоякісною сферою обслуговування».

На потребі активізації роботи щодо реалізації «Єврокарпатської ініціативи» наголосив і очільник області Олег Гончарук.

«Практичні результати ми зможемо отримати тільки тоді, коли європейці будуть знати про наші можливості, усвідомлюватимуть, що отримають відповідний сервіс за доступну ціну, – говорить Гончарук. – Вони без проблем повинні мати змогу оглянути в Інтернеті наші туристичні об`єкти, замовити трансфери, організувати екскурсії. І в цьому аспекті промоція регіону є не менш важливою, ніж будівництво доріг, курортів чи готелів. Ми повинні постійно і методично працювати у цьому напрямку».

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні