Люди Фото

Актори франківського театру показали в Тернополі “Готель двох світів” (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

У вівторок, 20 вересня, театрали десять хвилин вітали оплесками івано-франківських акторів, які привезли на фестиваль емоційну притчу за мотивами п’єси Еріка-Емануеля Шмітта “Готель двох світів”. Одну з головних ролей – Мага Раджапура – виконав режисер Орест Пастух, пише тернопільське видання.

1474443490_1szrgbplx94

“Не поспішайте до виходу – його просто нема…Прийшов час запитань, відповідь на які… неминучa. Через фатальну недбалість Жюльєн Порталь – головний редактор престижного журналу, бабій та цинік, – опиняється у предивному місці, мешканці якого зайняті одним: вони чекають…відповіді”, – розповіли про сюжет вистави у театрі.

Глядачі одразу потрапили у незвичне приміщення, у якому з меблів – один диван, а ще віддалік видніє ліфт. Він не працює, тому вибратись неможливо. І так один за один персонажі згадували, як потрапили у це дивне місце. Місце, де ті, хто впадає у кому, чекають, поки прийдуть до тями або ж відійдуть у кращий світ.

thumb_321577_news_m

“Я торік на театральних вечорах була на виставі франківців “Енеїді”, тому і тепер дуже їх чекала. Не розчарували. Стільки філософських і зворушливих моментів, а кінець настільки сильний і глибокий, що аж розплакалась”, – ділиться емоціями тернополянка Оксана.

Дійові особи та виконавці: Жюльєн Порталь – Олексій Лейбюк, Маг Раджапур – Орест Пастух, Доктор С… – Світлана Дутка, Президент Дельбек –  Олександр Шиманський, Лора – Ольга Качмарик-Комановська, Марі – Ганна Бабинська.

1474443457_9mfmg4e55ru

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.