Відео Люди

Акторка з Івано-Франківська робила обереги з дітками зі Сходу

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Українська акторка Ірма Вітовська влаштувала майстер-клас для дітей переселенців – вчить робити мотанки. Свою першу акторка зробила сім років тому. На одну ляльку зірці вистачає трьох-чотирьох годин, йдеться у “Сніданку з 1+1“.

384552721

“Захопилася і почала сама плести їх вдома, потім мене почали просити їх на аукціони різні, я подумала, що буду робити мотанки, я почала їх придумувати, костюми, образи, і так це все триває на аукціонах, я виставляю їх, щоб допомагати нашим військовим, біженцям”, – розповідає акторка.

Ірма Вітовська – одна із зірок нової української стрічки “Казка старого мельника”. У перерві між зйомками творці фільму вирішили влаштувати свято для дітей. А вже за рік на маленьких глядачів чекають розваги у кіно. Захоплююча історія боротьби добра зі злом – “Казка старого мельника” з’явиться у кінотеатрах напередодні наступних Новорічних свят.

Ірма Віто́вська народилася в Івано-Франківську; працює у Молодому театрі, відома за роллю Лесі у серіалі “Леся+Рома”. Ведуча розважальних шоу на українському телебаченні.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні