Люди

43 школярі з Івано-Франківська вже поїхали у літні табори

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Цього року діти традиційно поїдуть у літні табори і оздоровляться у дитячій лікарні.

Про це повідомили у вівторок, 28 травня, на оперативній нараді у міського голови.

У школах міста традиційно організовують пришкільні табори. Вони будуть у школі 1, 26, школі-садку імені Софії Русової й католицькій школі. Також збільшилася кількість шкіл, де проводитимуть мовні школи, де діти займатимуться з іноземцями, які мешкають у Франківську або приїхали по обміну.

35 путівок отримають обдаровані діти. 43 путівки у всеукраїнські табори вже отримали діти-сироти та діти з малозабезпечених дітей.

”З першого червня відбудеться декілька заїздів у наші табори. 25 дітей поїде у табір ”Перлина Карпат” на Городенківщині. У наступні заїзди поїде 11 і 10 дітей, – каже Віталій Матешко, директор міського департаменту молодіжної політики і спорту. – Цьогоріч кількість путівок трохи зменшилася, бо вони діляться не лише по районних центрах, а й по ОТГ”.

З 11 серпня по 29 серпня буде останній заїзд у табір ”Лімниця”. Туди відправлять дітей, які мають здобутки у спорті.

З 3 червня розпочнеться оздоровлення дітей пільгових категорій у франківській дитячій лікарні. Цьогоріч на це виділили 92 тис грн.

”У дітей буде п’ятиразове харчування. Кому потрібно, зроблять УЗД обстеження, всіх перевірить стоматолог. Також всі діти отримуватимуть водні процедури”, – говорить Марія Бойко, директор департаменту охорони здоров’я.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.