Люди

29-річний військовий помер в обласній лікарні від пневмонії – родичі подають в поліцію

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Мешканець села Хотимир Тлумацького району Дмитро Солодкий служив у ЗСУ, три роки захищав Україну на Донбасі.

29 жовтня його поховали у рідному селі. Медична експертиза показала, що боєць помер від пневммонії , інформує прес-центр Типовий Тлумач.

Чоловіка знайшли посеред вулиці та відвезли в лікарню без свідомості.

Через тиждень лікування він помер.

Поминальна панахида відбулася в Будинку скорботи в Івано-Франківську.

Командир ВМЗ старший прапорщик Іван Рибчич попросив вибачення у батьків хлопця, що не зміг перешкодити хворобі.

У Хотимирі вийшло все село провести в останню дорогу Дмитра Солодкого. Командування, побратими та односельці попрощалися з Дмитром і висловили співчуття рідним.

Рідні чоловіка стверджують, що лікарі поставили неправильний діагноз.

Як розповіла сестра померлого Іванна, 18 жовтня о четвертій ранку Дмитра на вулиці Галицькій знайшов перехожий і викликав швидку, пише Бліц-Інфо.

«Зранку наша сестра телефонувала до Дмитра, але трубку підняла якась жінка і сказала, що знайшла цей телефон у крові. Ми почали відразу ж шукати його по лікарнях і о 8 ранку знайшли в обласній. Лікарі написали п’ять діагнозів: забій головного мозку, панкреатит, проблеми з підшлунковою, але в жодному не було навіть згадки про запалення легенів. А експертиза показала, що він помер саме від цього. В нього цілий тиждень була висока температура, а лікарі казали, що то від забою стовбура мозку, який відповідає за кровообіг, тиск, серце. Цим вони нам тиждень морочили голову. Брат просто згорів…” – зі сльозами розповідає жінка.

Іванна каже, що в результатах експертизи вказано, що забою мозку сильного не було, як і не було жодної гематоми чи крововиливу.

“Після похорону ми з сестрою одразу подаємо заяву в поліцію, щоб розслідували. З таким лікуванням в них ще не одна людина помре. У них був тиждень, щоб дізнатися, що з братом, а вони просто писали діагнози, казали, що знають, чим лікувати, але не давали гарантії, що він виживе”, – зазначає сестра померлого.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.