Люди

24 серпня, 24 години, 24 гривні. Kalush оголосив збір на реабілітацію героїв Маріуполя та Азовсталі

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Український гурт, переможець Євробачення 2022, Kalush Orchestra оголосили великий збір до Дня Незалежності України. Кошти спрямують на реабілітацію захисників Маріуполя та Азовсталі.

Нагадаємо, після перемоги на Євробаченні, фронтмен гурту Олег Псюк всупереч правилам звернувся зі сцени з закликом допомогти військовим з Азовсталі, пише НВ.

Спеціально до Дня Незалежності Kalush Orchestra запланували особливий збір. Протягом 24 годин 24-го серпня хлопці збиратимуть у спеціальну банку донати по 24 гривні, які згодом спрямують на реабілітацію захисників Маріуполя, які багато діб утримували Азовсталь.

«Ми подумали, що це вдала магія чисел: 24 серпня, 24 години, 24 гривні. Таку суму може собі дозволити будь-який українець, як всередині країни, так і за її межами. Ну а обмежений час ми запроваджуємо задля того, аби підігріти людей встигнути зробити свій вклад у цю велику справу», — розповідає про акцію фронтмен гурту Олег Псюк.

Реквізити спеціальної благодійної банки в Монобанку музиканти обіцяють оприлюднити 24 серпня о 00:01.

«Ми помічаємо тенденцію, що об’єми донатів падають. Та водночас ми розуміємо, що навіть 24 гривні з людини можуть зробити диво. Ви тільки уявіть, якщо нас буде 100 000 людей, ми зберемо 2,4 мільйони. А якщо нас буде 1 мільйон — то це вже 24», — додав Олег.

Читайте також: Від війни до миру. Роботи франківських художників виставлять в Нью-Йорку (ФОТО)

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні