Люди

21-річний юнак з Долинщини хворіє на розсіяний склероз – потрібна допомога

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Юрію Савчуку з села Мала Тур’я 21 рік, з них уже шість він хворіє на розсіяний склероз – демієлінізуючий процес головного та спинного мозку.
При останньому загостренні він значно втратив зір, в хлопця притупився слух та функції інших органів чуття, сильно порушилась координація рухів та спроможність ходити. Про це повідомляють на сторінці Благодійний Фонд Долини, пише Бліц.

“Лікар назначив Юрі п’ятиденний курс лікування препаратом “Октагам”. Суму, потрібну на придбання цих ліків – більше ста тисяч гривень! – ми збирали за обмежений термін та з превеликим зусиллям. Його стан йшов на покращення. Тоді для підтримки ми вводили препарат по одній крапельниці щомісяця вартістю 5300 грн. На жаль, ці ліки більше не приносять жодного ефекту. Юрчику знову погіршало та він майже перестав бачити на одне око, тому ми знову звернулись до лікаря. Після чергового лікування та МРТ-діагностики виявилося, що хвороба перейшла в тяжчу форму – первинно-прогресуючу. Це означає, що йому з кожною хвилиною гіршає і цей процес не зупинити”, – розповідає мама хлопця.

Втім, за словами жінки, лікар повідомив, що нещодавно з’явились ліки, які можуть відновити втрачені клітини мозку і повністю перебороти розсіяний склероз – “Окревус”. Цей препарат на європейському ринку лише з 2019 року, та його ефективність вже доведена на практиці з багатьма пацієнтами.

“Однак ціна цих ліків ще більш “кусюча” – один флакон коштує 210 000 гривень, а всього потрібно ввести 4 дози протягом одного року. Тобто загальна сума складає 840 000 (вісімсот сорок тисяч) гривень – непідйомна для нашої сім’ї. Майже три роки тому батько Юрія помер від саркоми, тож ми з сином залишились наодинці з цією бідою. Родина та близькі люди допомагають нам як можуть, проте, цього дуже мало, щоб зібрати такі гроші”, – благає мама.

Реквізити для допомоги:

картковий рахунок 4149 4978 6555 6981 Савчук Юрій Володимирович.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.