Люди

15-річний прикарпатець знімає соціальні фільми та мріє працювати з Тарантіно (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У 15 років – чотири власні кінострічки. Школяр з Прикарпаття знімає фільми на соціальні теми. Сюжети обирає такі, що спонукають замислитися не тільки дітей, а й дорослих.

Знімати свої перші відео Олександр Василів з села Росільна почав в десять років. Тоді, каже, це була старенька камера, яку бабуся передала з-за кордону. Сьогодні в руках Сашка – професійна апаратура і чимале портфоліо, йдеться у сюжеті Каналу 402, пише Репортер.

Спершу, я знімав свої фільми на стареньку відео камеру, – каже Олександр Василів. – Перші два фільми зняв на неї. Це пригоди Святого Миколая і пригоди Тома Соєра. Пізніше я написав проєкт і виграв професійну камеру на яку відзняв два останні фільми.

Читайте також: Прикарпатський ансамбль виконає пісню французьких партизан і заспіває її в Парижі

Нещодавно Сашко презентував свою нову стрічку під назвою «Щоденник». За сюжетом, дівчина знаходить на горищі зошит, у який починає записувати свої бажання і на диво – вони здійснюються. Ідею, каже юний режисер, взяв з особистого життя.

Як це було насправді, я поліз на горище бо мамі треба було щось дістати і я відкриваю скриню і знаходжу там свій старий записник, – згадує юний режисер. – Тоді подумав, що це може бути класна ідея для фільму. По сюжету дівчина на горищі знаходить старовинний блакнот. На його першій сторінці є невідомий напис. Вона вирішує, що буде його використовувати як щоденники, і все, що вона записує збувається. Але взамін цьому, щось зникає або стається.

Головну роль у фільмі виконала сестра Сашка – Ксенія. Для неї це був перший досвід зйомок. Каже, найбільше зачепила сама ідея стрічки.

Чи працювати у майбутньому режисером, Сашко ще розмірковує. Натомість точно знає, яким буде його наступний фільм – про Збройні сили України.

Найбільша мрія хлопця – аби його творчість побачив Тарантіно. А доки вона здійснюється, охочі можуть подивитися фільми Сашка на його ютуб каналі «Rosilna Production».

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.