Люди

1000 гривень за вакцинацію можна витратити на допомогу онкохворим дітям

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
За кошти програми єПідтримка можна придбати квитки на щорічний благодійний велопробіг.

Благодійний фонд «Запорука» розпочав реєстрацію на благодійний велопробіг «Кручу педалі, щоб вони жили», що традиційно організовує зі співаком Арсеном Мірзояном. Цьогоріч квиток на велопробіг (реєстраційний внесок за участь) можна придбати на сайті Gastroli.ua. Серед іншого, за квиток можна заплатити і грошима з картки єПідтримка. Щороку під час велопробігу збирають гроші на потреби Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медцентру, тобто дітям, інформує Zaxid.net, пише Репортер.

Арсен Мірзоян допомога дітям новини івано-франківська

«Велопробіг – благодійний, але участь – за квитками. Арсен Мірзоян, який організовує подію, передасть всі гроші нашому благодійному фонду. Ціна одного квитка – 237 грн. Це як реєстраційний внесок. За 48 хвилин продали 8 квитків і далі люди оформляють», – розповіла ZAXID.NET координаторка велопробігу від БФ «Запорука» Ірина Сахно.

Мета велопробігу 2022 року – зібрати щонайменше 300 тис. грн. на медичне обладнання для Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру.

У попередні роки завдяки благодійним велопробігам з Арсеном Мірзояном та БФ «Запорука» вдалось зібрати близько мільйона гривень, що витратили на ремонт 6 палат відділення гематології та інтенсивної хіміотерапії, 3 кімнат Кабінету функціональної діагностики лікарні та на 5 інфузоматів для онкохворих дітей.

Велопробіг «Кручу педалі, щоб вони жили» відбудеться у Львові 4 червня об 11:00 зі старту на площі біля Оперного театру. Квитки можна придбати за гроші за програмою єПідтримка і таким чином зробити свій внесок на медичне обладнання, що рятуватиме дітей.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.