Культура

Зірка “Гри престолів” Глісон отримав рожеву панаму від Kalush

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Зірка “Гри престолів” Джек Глісон навідався до України та взяв участь у благодійному кіноінтенсиві. Там з’явився й КилимМен з гурту Kalush, який подарував акторові рожеву панаму.

Ірландський актор Джек Глісон вперше завітав  до Києва. Зірка “Гри престолів” взяв участь у благодійному кіноінтенсиві, на якому англомовні українські актори працювали над сценою з “Гри престолів”, пише Репортер з посиланням на Канал24

Глісон

У залі був і представник гурту Kalush Orchestra – КилимМен. Він подякував Джекові за підтримку та подарував йому оригінальну рожеву панамку.

Я хотів подякувати тобі особисто за те, що ти в такі тяжкі часи приїздиш до України та ділишся досвідом з нашими акторами та підтримуєш Україну. А також у нас є традиція дарувати наші оригінальні панами. Це тобі, така сама в Арнольда Шварценеггера, – сказав КилимМен.

Ще дві панами чорного кольору КилимМен вручив помічникам Джека Глісона, які разом з ним приїхали до України. До слова, актор зізнався Килиму, що хотів би такий костюм, як у нього, та той відповів: “На жаль, це не є одяг, я такий народився”.

Читайте: Не бачилися 9 місяців: як Бен зустрівся зі своїм господарем – поліцейським з Маріуполя

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.