Культура

Відома американська художниця продала три свої картини на підтримку України

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Маб Грейвз, відома американська художниця, що малює у стилі популярного сюрреалізму, створила серію із трьох картин про Україну під час війни та продала їх цифрові версії за 20 000 доларів.

Гроші Маб Грейвз перерахувала Координаційному центру #SaveUkraineNow, який підтримує батальйони з Прикарпаття на передовій, повідомляє Репортер.

Маб Грейвз новини Івано-Франківська

Маб намалювала три картини, які символізують українок – молоду дівчину, в очах якої видно відблиск вибуху; матір, яка тримає двох маленьких дітей і залишається сміливою попри бурю; бабусю з гордою поставою у полі соняхів із прапором України в руках.

Художниця перевела роботи у цифровий формат і розмістила їх на своїй сторінці на платформі Etsy. Усі картини за кілька днів стали бестселерами.

Отримані 20 000 доларів Маб Грейвз переказала на рахунок Центру підтримки військових Прикарпаття #SaveUkraineNow. Вона знайома з Україною та відчуває спорідненість з українцями, які захищають свої цінності та країну.

Якщо чесно, я сподівалася, що вдасться зібрати кілька тисяч доларів. І була дуже вражена, коли на сторінку пішов шалений потік відвідувачів. Усього за кілька днів я змогла переказати $20 тис. Також додатково я змогла переказати кошти на медичні аптечки та на гуманітарну допомогу Україні від волонтерів Корпусу миру, – каже Маб і додає, – Це і наша війна, і тільки разом ми можемо допомогти її зупинити.

Маб Грейвз новини Івано-Франківська

Маб Грейвз професійно творить з 2009 року. Її роботи були представлені в галереях усього світу, часто зʼявляються у журналах, книгах і продавалися в понад 56 країнах. Лише на сторінці Маб на Etsy її твори купували майже 80 000 разів.

Читайте: Кандидат – лише початок. Від чого залежить вступ України до ЄС

Координаційний Центр допомоги військовим Прикарпаття Save Ukraine Now створений у лютому Івано-Франківською міською радою, Громадською спілкою «Бізнес Асоціація Івано-Франківська», Територіальною обороною Збройних Сил України в Івано-Франківській області, обласним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки, благодійною організацією «Тепле місто», інноваційним центром Промприлад.Реновація, Івано-Франківським Драмтеатром імені Франка спільно з іншими партнерами.

Детальніше дізнатися про ініціативу та підтримати її можна на сайті https://www.saveukrainenow.if.ua/

Сукня свободи. Як франківський бренд Framiore завойовує світ і виховує свідомість (ФОТО)

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні