Культура

В Україні знімуть біографічний фільм про співачку Квітку Цісик

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Останнім часом в Україні справжній бум біографічних фільмів – за останній місяць анонсовано щонайменше виробництво трьох таких фільмів. Зокрема, у грудні вийде фільм про Кузьму Скрябіна, заснований на автобіографічній повісті «Я, “Побєда” і Берлін», у 2021 році – кінострічка про художника Казимира Малевича, незабаром почнуться зйомки фільму про Валерія Лобановського.

Ще однією кіноновинкою стане вихід фільму «Квітка» про американську співачку українського походження Квітку Цісик, пише Bit.ua.

Режисер фільму – Тарас Ткаченко. Сценаристи – Сергій Дзюба та Артемій Кірсанов.

«Ми виграли грант в УКФ у 2019 році та успішно реалізували проєкт: був написаний сценарій, створений сайт проекту, рекламні матеріали, а також відбулося відрядження до США у Нью-Йорк, де ми познайомилися з Едвардом Раковичем, чоловіком Квітки Цісик, який є правовласником на її ім’я і голос. Під час зустрічі домовилися про подальшу працю над проєктом», – розповіла продюсерка фільму Валерія Борщевська.

Сюжет фільму

Основні події розвиваються у 1983 році. Квітка Цісик (Кейсі) здійснює свою першу і єдину в житті туристичну подорож до України, у місто Львів. Перебування на окупованій Батьківщині дозволяє подолати творчу кризу та усвідомити власну місію – пожертвувати комерційним успіхом заради створення нових альбомів українських пісень та пам’яті про Батьківщину.

Прем’єра фільму запланована на 2022 рік

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.