Відео Культура

Учасниця “Голосу країни” з Калуша записала чуттєвий дует (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Відома за участю у вокальному шоу “Голос країни” вихованка вокальної студії “Ліра” Христина Дутчак презентувала чуттєвий дует. Разом з Андрієм Чебановим калушанка потішила шанувальників новим кавером.

У коментарі “Вікнам” Христина, яка нині навчається у Львові, розповіла, чому обрала саме пісню Біллі Айліш і чому створила дует.

“Це мій знайомий з Львівської політехніки, Андрій Чебанов, запропонував мені записати якусь пісню в дуеті, – каже Христина Дутчак. – Я погодилась, стали обирати, натрапили на Біллі Айліш. І спільним рішенням зійшлися саме на цій пісні. Це експеримент, але бачу, що людям сподобався. Тому, можливо, будемо записувати з Андрієм ще дуетні кавери”.

Зараз Христина співає у складі вокального гурту «Ladies’ TRIO», інколи виступає сама або в дуеті з саксофоністкою. Від участі від вокальних шоу не зарікається:

“Думаю, що ще на якесь шоу піду, як тільки буде нагода”, – каже вона.

Нагадаємо, що калушанка пробувала себе у вокальних телешоу. Так, 2017 року 18-річна Христина Дутчак останньою потрапила в “Голос країни”. Раніше дівчина також брала участь у шоу – в дитячому форматі – де зуміла пройти до півфіналу.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні