Культура

У Івано-Франківську “Смерть Сталіна” запускають у прокат з 1 лютого

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
В івано-франківському театрі кіно “Люм’єр” з 1 лютого з’явиться у прокаті британська сатирична комедія “Смерть Сталіна”. Про це “Репортер” повідомила  власниця кінотеатру Лідія Шкрібляк.

За словами Шкрібляк, умови прокату передбачають розміщення цього фільму лише у денних і вечірніх сеансах.  За день кінотеатр зазвичай показує 6-7  найменувань кінострічок у чотирьох залах. “Смерть Сталіна” запропонували не за 2-3 місяці, як це буває завжди, а пізніше, тому спочатку фільму не було у розкладі. Зараз “Люм’єр” вніс у розклад корективи.

Нагадаємо, 25 січня з’явилося повідомлення про те, що нову британську сатиричну комедію “Смерть Сталіна” не покажуть у восьми обласних центрах України. Йшлося про Івано-Франківськ,  Житомир, Запоріжжя, Луцьк, Миколаїв, Рівне, Хмельницький і Чернівці.

Наприклад, у Запоріжжі це пояснили відсутністю екранного часу та пропозиції від замовників.

Раніше російський Мінкульт відкликав прокатне посвідчення, видане британській комедії “Смерть Сталіна”. Група діячів культури і політики написала листа міністру. Автори листа запропонували перевірити фільм на екстремізм.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.