У суботу, 1 грудня, в Івано-Франківській Духовній семінарії відбулися реколекції для дружин священиків. Духовні науки проводив отець Роман Микієвич, парох храму святоого Архистратига Михаїла, що в Тисмениці. У них взяли участь 47 дружин священиків.
Розпочався день зі спільної молитви Божественної Літургії, яку очолив Синкел у справах духовенства та священичих родин митрофорнного протоієрея Олег Каськів у співслужінні отця-реколектанта Романа Микієвича, Віце-ректора ІФДС отця Андрія Чорненка, отця Михайла Дзуля, отця Ярослава Рохамана та отця Володимира Лукашевського.
![](https://report.if.ua/wp-content/uploads/2018/12/dem_5918.jpg)
«З Вас, дорогі добродійки, наші жінки та дівчата часто беруть приклад. Тому Ваша праця та підтримка отця-пароха є чи не ключовими в успішній душпастирській діяльності Ваших чоловіків», – наголосив отець Олег Каськів.
Після спільної молитви розпочалися три реколекційні науки. Головна тема, яку обрав для цих реколекцій отець Роман Микієвич, відкривала життя «Чистим Євангелієм» на прикладі повчань Папи Франциска.
![](https://report.if.ua/wp-content/uploads/2018/12/dem_5971.jpg)
«Ми дуже часто чуємо різні тлумачення, коментарі Святого Письма, але забуваємо про його суть, есенцію, якою є власне Христос. Тільки поставивши Христа в центр свого життя, своєї поведінки, своєї моральності – зможемо направду наслідувати Його, живучи тим чистим Євангелієм», – повчав отець-реколектант.
![](https://report.if.ua/wp-content/uploads/2018/12/dem_5990.jpg)
Також відбулися зустріч зі Синкелом у справах духовенства та священичих родин отцем Олегом та Головою комісії у справах душпастирства охорони здоров’я отцем Ярославом Рохманом. Останній представив діяльність Місії «Рахиль», яка полягає в допомозі особам, які пережили втрату дитини.
«Дуже вдячна організаторам, які запросили взяти участь в цьому дні. Досить часто для наших чоловіків проводяться подібні заходи, а для нас, на жаль, вкрай рідко, тому ми цінуємо кожен такий день», – поділилися своїми думками Алла Влашин.
![](https://report.if.ua/wp-content/uploads/2018/12/thumb-dem_5943-9802ce22e9b4f7f4d0615fc6837cb017.jpg)
Організатори запевняють, що такі заходи стануть регулярними та вже планують дату і тему наступних реколекцій для дружин священиків.
Comments are closed.