Культура Фото

У Франківську шукають старовинний дім для зйомок фільму з бюджетом в 2 млн доларів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Увага знімальної групи прикута до старовинних будівель на вулицях Шевченка, Коперника, Тарнавського і ще деяких локацій у середмісті Івано-Франківська.

У Франківську шукають локації для зйомок фільму за романом-бестселером Софії Андрухович «Фелікс Австрія». Екранізацією займається компанія FILM.UA, пише Курс.

Дія роману розгортається у Станиславові кінця 19 – початку 20 століття.

На запрошення продюсера фільму і менеджера локацій ініціатива #Франківськ Який Треба Берегти долучилась до роботи над підбором місць у Франківську для майбутніх зйомок фільму. Про це в мережі розповів  Юрій Козакевич.

“Дуже мало збережених особняків чи віл тієї доби, які би відповідали мінімальним елементарним вимогам до екстер’єру та інтер’єру. Вимоги – елементарні і базові, але які стають такими складними до виконання з кожним роком – вікна, двері, перила, сходи, ґанки.

Наразі увага прикута до старовинних будівель на вулицях Шевченка, Коперника, Тарнавського і ще деяких локацій. Коперніка – кам’яні плити на хідниках становлять колосальну цінність і потенціал.

Тарнавського – муровані і ковані огорожі, атмосферні подвір’я. Шевченка – ще залишилось декілька не зіпсованих втручанням часу і людини місць”, – розповів учасник ініціативи.

Є чітка віра і розуміння, що шарм і архітектуру міста потрібно берегти і відновлювати, в тому числі для реалізації таких проектів в галузі кіно, зазначив він.

“Дуже тішить думка, що проект з бюджетом 2 млн $ може бути реалізований в рідному місті. Такий потужний проект стане візитною карткою міста, його історичних періодів і архітектурного стилю.
Успішна реалізація такого масштабного проекту допоможе залучити в місто і інших наступних кіно-продюсерів з новими проектами”, – розмірковує Юрій Козакевич.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.