Культура

Переможцем нацвідбору на «Євробачення-2023» став дует Tvorchi

Google+PinterestLinkedInTumblr

Сьогодні, 17 грудня, Україна обрала представників у пісенному конкурсі «Євробачення-2023». Ним став дует Tvorchi з піснею «Heart of Steel».

Їм дали 9 балів члени журі і 10 балів глядачі, пише Репортер з посиланням на Суспільне.

Tvorchi – електронний гурт з Тернополя, заснований у 2018 році саунд-продюсером Андрієм Гуцуляком та вокалістом Джеффрі Кенні. Хлопці не професійні музиканти, навчалися на фармацевтів.

Андрій Гуцуляк та Джеффрі Кенні познайомилися на вулиці випадково, коли Андрій підійшов до Джеффрі на вулиці, щоб перевірити свій рівень англійської мови та поспілкуватись. Знайомство переросло у спіпрацю, де українець став музичним продюсером, а нігерієць — автором текстів та вокалістом, пише «Вікіпедія».

Гурт брав участь у національному відборі 2020 року. Тоді це завершилося скандалом і обіцянкою учасників, що більше вони претендувати на участь у «Євробаченні» не будуть.

У фіналі нацвідбору брали участь 10 конкурсантів: Moisei — «I’m Not Alone», OY Sound System — «Ой, тужу», Demchuk — «Alive», Jerry Heil — «When God Shut the Door», Fiinka — «Довбуш», Krutь — «Колискова», Tember Blanche — «Я вдома», Angelina — «Stronger», 2Tone — «Квітка» і Tvorchi  —«Heart of Steel».

Переможця фіналу нацвідбору на «Євробачення-2023» визначали журі (50%) та глядачі (50%). Глядачі могли голосувати тільки у додатку «Дія». Вперше голосування безкоштовне. У результаті бали підсумовувалися, переможець набирав найбільшу кількість балів.

Тарас Тополя оголосив найнижчі бали журі: 1 бал – Moisei, 2 бали – Tember Blanche, 3 бали – Angelina, 4 бали – 2Tone.

Джамала  оголосила: 5 балів – OY Sound System, 6 балів – Demchuk, 7 балів – Fiinka.

Юлія Саніна назвала найвищі бали: 8 балів – Jerry Heil, 9 балів – Tvorchi, 10 балів – Krutь.

У «Дії» проголосували 166 762 тисячі користувачів додатку, відповідаючи на запитання: «Хто представить Україну на Євробаченні 2023?»

Глядачі дали такі бали: 1 бал – Angelina, 2 бали – OY Sound System, 3 бали – Tember Blanche, 4 бали – Demchuk, 5 балів – 2Tone, 6 балів – Moisei, 7 балів – Fiinka, 8 балів – Krutь, 9 балів – Jerry Heil, 10 балів – Tvorchi.

Співачка з Франківщини Ірина Вихованець – Fiinka зайняла 4 позицію.

 

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.