Культура Фото

На Говерлі відбувся фестиваль військової пісні (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У суботу, 11 липня, на Говерлі відбувся цьогорічний фестиваль “Пісні, народжені війною”. Цей фест уже третій, попередні два проводили в центрі Яремче, але нині карантин.

Тому ветерани війни на Донбасі та волонтери цьогоріч вирішили заспівати на Говерлі, пише Репортер.

На жаль, ситуація з карантином внесла корективи в проведення нашого музичного дійства, − сказав напередодні на пресконференції організатор фестивалю, волонтер Олександр Саримсаков. – Та ми, попри різні перепони, все ж вирішили провести фестиваль. Адже нині спостерігаємо тривожну тенденцію, коли суспільство поступово звикає й забуває про те, що на сході України й далі точаться запеклі бої та гинуть кращі представники нашої нації.

За словами Олександра, рішення провести фестиваль на вершині підтримали і гості, і всі артисти, що зголосилися приїхати. Більше того, всі вони не бояться відсутності апаратури, підсилювачів, бо, “на відміну від комерційної «попсової» пісні, наші виконавці мають власні сильні голоси й харизму”.

На гору піднімалися в кілька етапів і з дотриманням усіх санітарних норм. У фестивалі взяли участь приблизно 50 людей – виконавіців і гостей свята.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.