Відео Культура

Мюзикл “Гуцулка Ксеня” можна переглянути онлайн

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
На онлайн-платформі takflix.com з’явився фільм-мюзикл «Гуцулка Ксеня» Олени Дем’яненко. Фільм доступний для перегляду на території України.

Ціна онлайн-квитка — 60 гривень, пише “Репортер“.

Події стрічки розгортаються у 1939 році. В карпатське селище Ворохта приїздить американець українського походження Яро, щоб одружитися зі свідомою українкою. Тільки за цієї умови він успадкує великі статки померлого батька, українця-емігранта, що довгий час прожив в Америці. У Карпатах Яро знаходить своє справжнє кохання. До введення радянських військ на територію Західної України залишається кілька тижнів…

В основі сценарію фільму лежить лібрето до однойменної оперети Ярослава Барнича (1986-1967), написаної понад 80 років тому. Автори стрічки викупили права на екранізацію його твору. У Радянському союзі творчість та саме ім’я Барнича були заборонені.

Оригінальний саундтрек до фільму написали та виконали фрік-кабаре Dakh Daughters (Дах Дотерз). У фільмі також є сцена з виступо гурту Dakha Brakha (Даха Браха) — новоспеченими лауреатами Шевченківської премії.У липні 2019 року «Гуцулка Ксеня» отримала гран-прі фестивалю Atami Film Festival у Японії. Фільм знятий за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

«Такфлікс» — пілотна версія нової онлайн-платформи для легального перегляду українського кіно. Крім «Гуцулки Ксені» на Такфліксі зараз доступні документальна трагікомедія Надії Парфан «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» та перше українське мок’юментарі «2020: Безлюдна країна» Корнія Грицюка. Повноцінний запуск платформи з функцією підписки та розширеною базою фільмів запланований на кінець року.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.