Культура Люди

Голосуймо за Kalush Orchestra: сьогодні відбудеться фінал відбору на “Євробачення-2022”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У суботу, 12 лютого, о 18:30 відбудеться фінал національного відбору на пісенний конкурс “Євробачення-2022”.

Результати голосування Нацвідбору залежать від голосів глядачів (50%) і журі (50%). Вони додадуться і за підсумками сформують рейтингову таблицю, пише Репортер з посиланням на Суспільне.

Після того, як ведучі оголосять початок голосування, всі охочі зможуть проголосувати за свого улюбленого виконавця, надіславши платне SMS-повідомлення* з кодом учасника на короткий номер 7576, який оголосять під час прямої трансляції в ефірі (додатково він з’явиться у відповідних текстових повідомленнях на екрані).

Номер коду учасника Нацвідбору відповідатиме його порядковому номеру виступу, а саме:

  1. гурт “Cloudless”;
  2. Michael Soul;
  3. гурт “Our Atlantic”;
  4. Barleben;
  5. гурт “Kalush Orchestra”
  6. співачка Roxolana;
  7. співак Wellboy;
  8. Alina Pash.

З одного номера можна проголосувати за кожного учасника не більше одного разу. Зауважте, що за всі подальші повідомлення за одного учасника теж зніматиметься плата, проте результат голосування не зараховуватиметься.

Всі, хто проголосував, отримають у відповідь SMS-підтвердження про зарахування голосу.

Після оголошення ведучих про завершення голосування результати голосування глядачів формуються у відсотковому співвідношенні голосів, що в сукупності становить 100%, із подальшою конвертацією відсотків у бали від 1 до 8.

Голосування журі відбувається паралельно з голосуванням глядачів, де вони виставляють учасникам бали від 1 до 8.

Якщо два або більше учасників наберуть однакову сумарну кількість балів, то перевагу матиме той, хто отримав більшу кількість балів від глядачів.

З деталями голосування можна також ознайомитися тут. Правильність перевірки підрахунку голосів здійснює ТОВ Аудиторська фірма PwC.

Ведучими концерту стануть: на основній сцені — Марія Єфросініна, а за лаштунками працюватиме «талісман» українського Євробачення — Тімур Мірошниченко. Суспільний мовник оголосив імена членів журі Національного відбору на Євробачення-2022, якими стали Тіна Кароль, Ярослав Лодигін і Джамала.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.