Культура

Ансамбль скрипалів SicVentus з Тлумача здобув Гран-Прі у Болгарії

Google+PinterestLinkedInTumblr

Днями ансамбль скрипалів SicVentus з Тлумача повернувся із сонячної Болгарії, де відпочивав на березі Чорного моря у таборі «Разом» м. Кітен.

На базі табору відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс Kiten Art Fest. Путівку на цей конкурс SicVentus отримав, здобувши гран-прі у Міжнародному двотуровому фестивалі-конкурсі Зимовий конкурс, що відбувся у лютому 2023 р. в Трускавці. Повідомляє Тлумацька міська рада.

SicVentus

Конкурсна програма Kiten Art Fest тривала три дні. Першого дня усі конкурсанти презентували свої колективи. Метою візитівки SicVentus-а було показати, що наші скрипалі вивчають та популяризують місцеві звичаї, свята. За 5 хвилин співаючи, танцюючи, акомпануючи собі на скрипках, юні музиканти занурили глядачів у наші традиції від Миколая до Покрови.

SicVentus

На другий день відбувся сам конкурс: SicVentus виконав опришківський Аркан у стилі folk-rock. Зал бурхливими оваціями підтримував увесь виступ, а журі одностайно оцінило найвищими балами. Наступного дня традиційна хода конкурсантів у національних костюмах вулицями Кітена була приурочена Дню Конституції України.

Конкурс завершився гала-концертом та нагородженням переможців.

Аркан феєрично розпочав свято, ансамбль здобув найвищу нагороду конкурсу – Гран-Прі.

Читайте: Завдяки волонтерам незрячі з Калуша піднялися на Говерлу

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.