Культура

Амбасадоркою фестивалю “Чілдрен Кінофест” стала Ірма Вітовська

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Дев’ятий “Чілдрен Кінофест” відбудеться з 3 до 12 червня цього року в онлайн-форматі на сайті online.childrenkinofest.com – для глядачів із території України та Польщі. До 18 травня триває прийом заявок на участь у Конкурсі короткометражних фільмів, знятих дітьми. Повна програма фестивалю буде оголошена незабаром.

Щороку фестиваль підтримує Амбасадор чи Амбасадорка. Вони популяризують ідеї якісного сімейного дозвілля і культурного розвитку дітей та підлітків в Україні. У різні роки це були співачки Христина Соловій і Джамала, співаки Андрій Хливнюк, Фагот, Дмитро Шуров, режисер Ахтем Сеітаблаєв, письменниці Катерина Бабкіна та Лариса Денисенко. Цьогоріч Амбасадоркою фесту стала Ірма Вітовська, повідомляє Репортер з посиланням на пресслужбу фестивалю.

Ірма Вітовська новини Івано-Франківська

Кіно досліджує світ. Творці фільмів або фіксують реальну дійсність, або фантазують, якою ця дійсність могла б бути. До зйомок кожної стрічки зазвичай причетна велика кількість людей — режисерів, продюсерів, сценаристів, операторів, акторів, монтажерів тощо — усі вони привносять у твір своє бачення світу. Тобто в кожному фільмі — різноманіття поглядів. Досліджуючи світ через кіно, глядачі зіштовхуються з різними світоглядами, дізнаючись нове та навчаючись. Так, кожен глядач трохи змінюється після перегляду, а, зрештою, потрохи змінюється і світ, — каже Ірма Вітовська.

Читайте: Далеко від дому. Як українки у Європі рятуються від війни (ФОТО)

Ірма Вітовська народилася в Івано-Франківську. З 1998 року вона працює у столичному Молодому театрі, у виставах якого грає і до сьогодні. Ірма Вітовська була ведучою телепроєктів, а також знімалася в кіно й серіалах. Так, широко відомою акторка стала завдяки ролі в телесеріалі «Леся+Рома».

Серед її знакових робіт — ролі у стрічках «Брама» та «Мої думки тихі», за які акторка була відзначена національними преміями «Золота Дзиґа» та «Кіноколо».

Ірма Вітовська також займається волонтерською та благодійною діяльністю. Бере участь у соціально-громадських програмах «Діти вулиці» та «StopБіль». Ініціювала та виконала головну роль у резонансному арт-проєкті «Оскар і рожева пані», створеному для збору коштів на потреби невиліковно хворих дітей. Також – допомагає українській армії.

Фестиваль «Чілдрен Кінофест» проводиться за підтримки House of Europe.

Пологи в час війни. Як у Франківському ОПЦ народжують під повітряні тривоги (ФОТО)

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.