Кримінал

Жінка, яка вкрала в Надвірнянського лісгоспу 32 ялинки, заплатить 17 тис грн штрафу

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

7 вересня Надвірнянський районний суд присудив мешканці району сплатити 17 тис грн штрафу за вкрадені у ДП «Надвірнянське ЛГ» ялинки.

Як ідеться у вироку суду, подія трапилася 18 грудня минулого року, пише Репортер.

Перебуваючи у лісовому масиві ДП “Надвірнянське ЛГ” урочище Яршичний, жінка побачила зрубані дерева і за допомогою гужового транспорту перевезла до свого помешкання 32 штуки, вартістю 4 520 грн.

У суді свою вину жінка визнала повністю і дала такі показання: «Вона поверталася з роботи і побачила зрубані і заготовлені ялинки. У цей час у неї виник умисел на викрадення. Для цього вона виписала 32 ялинки офіційно, за які заплатила 3 500 грн. Ці дерева вона забрала на підставі виданих їй документів. Потім вона повернулася на те ж місце, таємно викрала і за допомогою гужового транспорту вивезла звідти ще 32 ялинки. Весь товар мала намір продати у Тернополі»

Але у селі Пнів транспорт зупинили працівники поліції.

У суді жінка заявила, що вчинила крадіжку через скрутне майнове становище. У матеріалах справи ідеться про те, що вона мати-одиначка, яка має на утриманні трьох дітей і непрацездатного батька.

Шкоду жінка відшкодувала в повному обсязі. Просила її суворо не карати, зазначила, що щиро розкаюється у вчиненому.

Суд призначив їй покарання у вигляді штрафу у розмірі 1000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян – 17 тис грн. А також дозволив розстрочити цю виплату на 10 місяців.

Читайте також: Калуський суд оштрафував чоловіка, який вирощував в теплиці коноплі

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.