Кримінал

Калуський суд оштрафував чоловіка, який вирощував в теплиці коноплі

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Калуський міськрайонний суд виніс вирок у  справі проти 35-річного місцевого мешканця, який вирощував коноплі.  Йому доведеться заплатити 17 тис грн штрафу.

Суд встановив, що в травні цього року обвинувачуваний посіяв в теплиці поруч зі своїм будинком коноплі. Згодом, коли рослини виросли, він їх викорчував та розпочав сушіння на другому поверсі гаражу, пише Репортер.

Фото ілюстративне

Після цього шляхом механічної обробки частину листя він подрібнив та помістив у скляні банки, а іншу частину конопель залишив просушувати.

Під час проведення обшуку поліція виявила та вилучила у гаражі рослинну речовину, яка відповідно до висновку експерта є особливо небезпечним наркотичним засобом, обіг якого заборонено – канабіс, загальною масою в перерахунку на суху речовину – 145, 275 грама.

Обвинувачений в судовому засіданні свою вину у вчиненні кримінального правопорушення визнав повністю. У вчиненому розкаявся та просив суворо не карати.

Суд враховував характер та ступінь суспільної небезпеки скоєного, його склад сім’ї та вік, те, що він раніше до кримінальної відповідальності не притягувався, щиро розкаявся, активно сприяв розкриттю злочину.

Тому призначив покарання у вигляді штрафу у розмірі 17 тис грн.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.