Кримінал

Засудили калуську листоношу, яка привласнила пенсій та субсидій на 30 000 гривень

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Калуський міськрайонний суд виніс вирок листоноші Центру поштового зв’язку міста Калуша, яка привласнила пенсії та субсидії.

Обвинувачена у травні-червні 2021 року привласнила пенсій та субсидій на суму понад 30 тисяч гривень, інформує Галичина.

Листоноша підробляла підписи отримувачів пенсій та субсидій, а у звітах вказувала, що кошти доставлені.

Допитана у судовому засіданні обвинувачена вину у вчиненні інкримінованих їй кримінальних правопорушень визнала повністю та підтвердила, що кримінальні правопорушення вчиняла при обставинах, викладених в обвинувальному акті. Збитки частково відшкодувала. Цивільний позов визнає повністю, у вчиненому щиро розкаюється. Просить її суворо не карати.

Суд врахував ті обставини, що обвинувачена раніше не притягалася до кримінальної відповідальності, позитивно характеризується за місцем проживання, на утриманні має трьох неповнолітніх дітей, частково відшкодувала завдані збитки, а також з врахуванням пом’якшувальних обставин (щире каяття у вчиненому, повне визнання вини) і суд вирішив, що виправлення і перевиховання обвинуваченої можливе без ізоляції від суспільства, а тому її слід звільнити від відбування покарання з випробуванням, з іспитовим строком, на підставі ст. 75 КК України, з покладенням на неї обов’язків, передбачених ст. 76 КК України.

Суд визнав жінку винуватою та призначив остаточне покарання у виді 3 років позбавлення волі. Згідно зі ст. 75 КК України звільнив від відбування покарання з випробуванням та встановив їй іспитовий строк — 2 роки.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні