Кримінал

Захист Сенцова оскаржив вирок у Верховному суді РФ

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Захист Олега Сенцова подав апеляцію до Верховного суду РФ на вирок Північно-Кавказького окружного військового суду. Про це повідомив адвокат українця Дмитро Дінзе, пише Укрінформ.

До теми. Останнє слово Сенцова. “Суд оккупантов не может быть справедливым” (ВІДЕО)

2D875099-C7C7-4CC6-8887-937E11533540_cx0_cy8_cw0_mw1024_s_n_r1[1]

“Подано апеляцію до Верховного суду, дата засідання наразі не відома, попереду Європейський суд з прав людини. Крім того, 9 вересня в Москві відбудеться суд на захист честі та гідності Олега Сенцова проти ФСБ, що розповсюдила брехливий прес-реліз, і низки пропагандистських російських ЗМІ”, – зазначив він.

До теми. 20 років російських таборів: Сенцов і Кольченко після вироку суду заспівали Гімн України (ВІДЕО)

За словами захисника, робота адвокатів “у сьогоднішніх реаліях розрахована не на російські суди, з якими все вже давно зрозуміло, а на міжнародні організації, яким важливо, щоб усе було оформлено юридично грамотно”.

Міністерство закордонних справ України вимагає негайного звільнення Сенцова та Кольченка.

При цьому Дінзе закликав громадян писати листи його підзахисному, які для нього дуже важливі, адже “у в’язниці майже нічим зайнятися і без листів залишається лише ворожити на кавовій гущі, що ж відбувається зовні”. Писати можна за адресою: 344082, г. Ростов-на-Дону, а / я 2710, Сенцову Олегу Геннадійовичу, 1976 р.н. “Не забудьте вкласти конверт для відповіді”, – додав адвокат.

Дінзе роз’яснив ЗМІ, що в заяві просить скасувати вирок і повністю виправдати Сенцова. За його словами, апеляція буде розглянута не раніше жовтня 2015 року.

Нагадаємо, 25 серпня Північно-Кавказький окружний військовий суд в Ростові-на-Дону засудив українського режисера Олега Сенцова до 20 років колонії суворого режиму. За версією російського слідства, навесні 2014 року Сенцов нібито організував у Криму підпільну групу, пов’язану з “Правим сектором”.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.