Кримінал

Верховинця, який грозився зарубати односельця покарали штрафом

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Верховинський районний суд виніс вирок чоловікові, який погрожував зарубати односельця. Він заплатить 5100 гривень штрафу.

Обвинувачений торік 24 серпня в присілку Штубей села Гринява Верховинського району на ґрунті особистих неприязних відносин погрожував вбивством потерпілому. При з’ясуванні стосунків розмахував перед ним сокирою, що викликало у потерпілого реальні підстави побоюватися здійснення погрози. Неприязні стосунки між односельцями спровокували побутові конфлікти, пише Курс.

Обвинувачений у суді спочатку вини не визнавав, однак в останньому судовому засіданні повністю визнав. Пояснив, що повертався із сінокосу з граблями та сокирою. Побачив односельця і зажадав, щоби той сплатив йому гроші, які присудив суд. Однак той у грубій формі відмовився.

Тоді обвинувачений розгнівався, став погрожувати, що вб’є, і замахнувся у бік потерпілого сокирою. Той відхилився, сокира впала на землю. Відтак потерпілий забрав сокиру.

Обвинувачений розкаявся, просив врахувати його похилий вік та суворо не карати.

Суд визнав верховинця винним у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 129 КК України, та призначив йому покарання за ч. 1 ст. 129 КК України у виді штрафу в розмірі 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 5100 гривень.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.