Кримінал

В Калуші на п’ять років засудили чоловіка, який пограбував та спалив МАФ

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Калуський міськрайонний суд виніс вирок у справі чоловіка, який наприкінці січня минулого року, проник в приміщення МАФу, звідки таємно викрав каністри наповнені спиртом.

Після цього, скориставшись тим, що за його діями ніхто не спостерігає, розлив частину спирту, в середину споруди зі сторони фасаду МАФу та підпалив сірником, пише Репортер з посиланням на пресслужбу суду.

В результаті пожежі було знищено приміщення МАФу, та предмети, які в ньому знаходились, а також сусіднє приміщення кіоску.

Перед пограбування та підпалом МАФу, у січні минулого року обвинувачений напав на чоловіка та вдарив цеглою по голові. Після удару потерпілий втратив рівновагу та впав на землю, а обвинувачений, ще спричинив декілька ударів ногами по тілу. Скориставшись становищем обвинувачений заволодів мобільним телефоном, золотою обручкою та грошима у сумі 800 грн.

В результаті вказаних ударів, потерпілий отримав тілесні ушкодження у виді закритої черепно-мозкової травми зі струсом головного мозку, та інші тілесні ушкодження.

Обвинувачений у судовому засіданні свою вину у вчиненні інкримінованих йому кримінальних правопорушень не визнав. Пояснив суду, що 19.01.2022 приблизно о 21 годині побачив потерпілого. В цей час між ними виник конфлікт, під час якого  він  наніс 2-3 удари, однак жодних речей у нього не забирав. Щодо крадіжки спирту із МАФу та здійснення підпалу приміщення, обвинувачений зазначив, що його там не було, а тому дані злочини вчинив не він.  Проте просить суд суворо його не карати.

чоловіка

Потерпілий пояснив суду, що 19.01.2022 приблизно о 20.30 год. він повертався додому із пабу. Йшовши по вулиці спіткнувся і впав. Обвинувачений запропонував йому піднятись і в той же час копнув ногою в голову. Біля кафе обвинувачений знову напав на нього та кидав камінням. Після словесної перепалки між ними виникла бійка. Потерпілий пам’ятає, що він лежав на землі, а обвинувачений забрав з кишень його куртки 800 грн. та мобільний телефон. Після чого, вивернув йому праву руку та зняв обручку.

Інший потерпілий вказав суду, що 29.01.2022 приблизно о 3 годині ночі в належному йому магазині спрацювала сигналізація. Попросивши знайомого подивитись що сталось, потерпілий дізнався, що згоріли два кіоска, один з яких його. Спочатку згорів МАФ по сусідству, а потім полум’я перекинулось на його приміщення. Йому в загальному спричинена шкода приблизно на 150 000 грн. Також згоріли і меблі, що знаходились в магазині.

Читайте: Організаторам секс-вечірок загрожує до 7 років в’язниці

Заслухавши доводи учасників процесу, суд прийшов до висновку, що попри невизнання обвинуваченим своєї вини, його вина у вчиненні кримінальних правопорушень, ,підтвердилася сукупністю досліджених судом доказів, зокрема письмовими протоколами, висновками експертів, показами свідків

Таким чином суд призначив обвинуваченому покарання у вигляді 5 років позбавлення волі.

Цивільний позов про відшкодування матеріальної та моральної шкоди, завданої вчиненням кримінального правопорушення – задоволено частково. Стягнуто 4564,17 грн. матеріальної шкоди та 20 000 грн. моральної шкоди.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.